tmoblie  +48  668 562 960

location

62-510 Konin

ul Kaczeńcowa 12Nagrzewnica OLEJOWA z kominem 35kW

Nagrzewnica olejowa 35 kW z termostatem oraz kominem do odprowadzania spalin
KRAFT&DELE KD11714
Moc: 35 kW
Zbiornik paliwa: 56 l
Zasilanie: 230V, 50Hz
Maks. zużycie paliwa: 2,4 kg/h
Wydatek ciepłego powietrza: 780 m³/h
Wymiary: 1110 x 490 x 750 mm
Waga: 34,4 kg

WYSTARCZY WLAĆ OLEJ NAPĘDOWY LUB OPAŁOWY, WŁĄCZYĆ I OGRZEWAĆ

Cyfrowy termostat
Nagrzewnica posiada cyfrowy termostat z płynną regulacją temperatury, który zapewnia wysoką wydajność cieplną i oszczędność paliwa.

Po osiągnięciu zadanej temperatury następuje automatyczne wyłącznie nagrzewnicy, a następnie ponowny automatyczny rozruch gdy temperatura spadnie poniżej temperatury ustawionej na wyświetlaczu. Zmniejsza to zużycie paliwa oraz umożliwia utrzymywanie odpowiedniej stałej temperatury w pomieszczeniu.
KRAFT Nagrzewnica OLEJOWA z kominem 35kW TERMOSTAT Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 34.4 kg
Innowacyjne rozwiązania
Nagrzewnice olejowe to jedne z najczęściej wykorzystywanych na budowach urządzeń grzewczych. Stosowane są do ogrzewania i osuszania pomieszczeń, a dzięki swojej dużej wydajności doskonale sprawdzą się w większych obiektach, takich jak np. hale lub inne pomieszczenia o dużej kubaturze, np. przy budowie biur typu „open space”.

Model KD11714 cechuje się bardzo dobrą jakością wykonania oraz wykorzystaniem najlepszych komponentów zapewniających oszczędność zużycia paliwa.
KRAFT Nagrzewnica OLEJOWA z kominem 35kW TERMOSTAT Moc grzewcza 35 kW
Rewolucyjne doznania
Urządzenie cechuje się metalową, malowaną proszkowo obudową, która zabezpiecza wewnętrzne komponenty i gwarantuje dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Nagrzewnica KD11714 posiada wymiennik, czyli paliwo spalane jest w zamkniętej komorze spalania, a powietrze jest ogrzewane poprzez wymiennik ciepła. Skutkiem tego rozwiązania jest odseparowanie spalin od ogrzewanego powietrza.

Przemyślane działania
Ważną cechą konstrukcyjną jest odizolowanie części grzejnej od obudowy zewnętrznej w celu wyeliminowania nadmiernego nagrzewania się całego urządzenia. Oferowany model posiada komin, dzięki któremu możemy bezpiecznie odprowadzić spaliny na zewnątrz pomieszczenia. Daje nam do możliwość użytkowania nawet w zamkniętych budynkach.

Ogromną zaletą jest fakt, że uruchomienie zajmuje niewiele czasu i nagrzewnica jest gotowa do pracy w każdym momencie. Przy okazji zlikwidowany zostaje też problem kosztownej instalacji ogrzewania innego typu.

l


 

KONTAKT

Siedziba Główna 

62-510 Konin

ul. Kaczeńcowa 12

 

 

+ 48 668 562 960

mail: kat.antas@wp.pl

Filia

62-700 Turkowice

ul. Jaśminowa 43

koło Turku

 

+ 48 668 562 960

mail: kat.antas@wp.pl